Bohuslavice nad Metují 212
Tel. / Fax: +420 24 24 995 26, Mobil: +420 603 346 656
IČ: 70332924, DIČ: CZ6403021361
Mail: petr.horacek@palmont-cz.eu, www.palmont.cz
VÝROBA A PRODEJ SKLOPNÝCH, VÝŠKOVĚ NÁSTAVNÝCH RÁMŮ A JEJICH PŘÍSLUŠENSTVÍ NA PŘEPRAVNÍ PALETY EUR, 1/2 EUR , VČETNĚ PALET ATYPICKÝCH DLE ZADÁNÍ ROZMĚRU PŮDORYSU PALETY.

POUŽITÉ MATERIÁLY PRO VÝROBU:

Středově řezaná borovice - prkna pro výrobu bočnic nástavných rámů jsou řezána ze středu kmene borovice bez uvolněných suků a krajin. Tento materiál používaný v truhlářské výrobě se díky své hustotě a zralosti vláken vyznačuje vyšší tvrdostí, houževnatostí a tím i odolností proti opotřebení a povětrnostním vlivům.
Smolnost borového řeziva omezuje sání okolní vlhkosti a tím zvyšuje životnost výrobku při vhodném skladování na prakticky neomezenou, bez zvláštních nároků na údržbu.

Sušení řeziva probíhá výhradně v sušárnách s osvědčením od Státní rostlinolékařské správy na ošetření dřevěného obalového materiálu proti škůdcům a to dosažením teploty více než 56°C po dobu min.30 minut uvnitř sušeného materiálu dle směrnice FAO:Pub.No.15: pro mezinárodní obchod s dřevěným obalovým materiálem. Každý výrobek je přidělenou značkou deklarující tepelné ošetření proti škůdcům spolu s deklarací odkornění označen pro snadnou kontrolu ze všech stran, k zamezení rizika komplikací se zastavením či navrácením Vaší exportní dodávky v těchto obalech.

Výroba bočnice z jednoho širokého prkna - vyšší pevnost bočnice a tím i celého rámu a následné sestavy.

Použití pantů se zalisovatelnými trny - strojní zalisování kovových prvků do dřevěných bočnic s přesností 1mm zaručuje shodnost všech takto vyrobených rámů a tím i jejich bezproblémové sestavení. Pevnost takto provedeného spoje mnohonásobně převyšuje všechny dosud používané pevnostní spoje při výrobě dřevěných nástavných rámů.

Výška rámu: 200mm
Hmotnost rámu: cca 7 kg
Vnitřní rozměr rámu: 200 x 760 x 1 160mm
Rozměr rámu po sklopení: 50 x 200 x 1 950mmVÝHODY POUŽITÍ NAŠEHO VÝROBKU:

Volitelnost výšky sestavy a tím i obsahu celého kontejneru dle Vašich potřeb.

Dokonalá vnější ochrana přepravovaného nebo skladovaného obsahu před mechanickým poškozením a povětrnostními vlivy (i venkovní skladování).

Tvarová stálost výrobku - použití kvalitního sušeného středového řeziva snižuje možnost jeho další deformace.

Zvýšení využitelnosti přepravní palety - s pomocí výškově nástavných rámů přepravíte nebo uskladníte na jedné paletě více zboží než dříve. Výšková nástavba zajišťuje jak vnější, tak vnitřní ochranu zboží proti jeho případnému sesuvu ("zřícení") z palety.

Vysoká pevnost sestavy umožňuje maximální naložení palety až do bezpečné výše a její nosnosti.

Skladnost nástaveb - sklopnost jednotlivých rámů do tvaru desky a jejich stohování v tomto tvaru řeší úsporu prostor při skladování a zpětné přepravě rozebraných sestav.

Snadné a rychlé sestavení
- na paletě s podlážkou vytvoříme během několika sekund pevný prostorový obal, který následně vyplníme.
- obsah plníme postupně s přidáváním nástavných rámů, popř. dělících podlážek, až do potřebné výše.
- balený předmět uložíme na paletu, ukotvíme nebo jinak zajistíme proti posunu, nástavnými rámy obestavíme do potřebné výše.
- kontejner uzavřeme víkem a maximálně dvakrát přepáskujeme.

Dělení vnitřního prostoru sestavy paletovými podlážkami horizontálně, jako pevnými mezistupni (podlážku zajistí další nastavený rám) pro případné rozložení tlaku jednotlivých vrstev na spodní výplně sestavy nebo k sortimentnímu rozdělení zboží v jedné dodávce.

Stohovatelnost plných sestav - uzavření plné sestavy víkem s vnitřními zarážkami a vnějšími stohovacími rohy umožňuje naložení dalších sestav jen s ohledem na nosnost spodní palety.

Snadná opravitelnost výrobku výměnou jen poškozené bočnice bez nutnosti náhrady za nový.

Mobilnost sestavy - při použití paletového vozíku nebo námi nabízené pojezdové desky vzniká mobilní kontejner libovolného obsahu využitelný ve výrobních, skladových a obchodních prostorách.

Vysoká životnost - použité řezivo a povrchové úpravy kovových částí výrobku, zvyšují jeho životnost na prakticky neomezenou bez větších nároků na údržbu.

Minimalizace nákladů na balení - při zajištění vratnosti nást.rámů (zálohování apod.) se vaše náklady na balení v budoucnu omezují jen na cenu jejich zpětné přepravy.

Přijatelná cena - výrobku při jeho účtování jako obalu Vašim odběratelům.

Příslušenství k nástavným rámům na palety EUR a jiné: podlážky, mezistupně, proložky, pojezdové desky, víka aj. (z různých deskových materiálů dle Vašich požadavků na jejich pevnost, odolnost a životnost).

!!! NAŠE FIRMA NABÍZÍ K PRODEJI VÝHRADNĚ NOVÉ, DŘÍVE NEPOUŽITÉ VÝROBKY ZA BEZKONKURENČNÍ CENY V NÁMI DEKLAROVANÉ KVALITĚ PROVEDENÍ !!!

Děkujeme za Váš případný zájem a těšíme se na naší spolupráci.

<<< zpět